Pojištění motorek ProBikery

Nejnižší cena..., Nejlevnější povinné ručení..., TOP nabídka...

Také to znáte?

Těmito slogany se prodejci pojištění předhánějí, kdo nabídne výhodnější cenu.
Málokdo z nich ale dodá, co za tuto částku v případě nehody skutečně dostanete.

Nenechte se zlákat příliš nízkou cenou!

Zaměřte se na limity plnění, možnou spoluúčast a především asistenční služby. Kde to hledat?

S ProBikery Vám poradíme!

Pojištění motorky vybírejte podle:

 1. Limitu plnění

  Také jste se už někdy sami sebe ptali: “Co bych musel udělat, abych způsobil škodu za více než 35 mil. Kč? (zákonem daný minimální limit na povinném ručení). Podle nového občanského zákoníku stačí, abyste někoho zranili při nehodě natolik, že do konce života nebude moct pracovat nebo že bude na někom zcela závislý. Muži ve věku 25 let s příjmem 35.000 Kč / měs. tak musíte uhradit jeho celoživotní (časem rostoucí) mzdu + snížení společenského uplatnění + náklady na operace, léčbu atd. S ProBikery toto riziko nepodceníte!

 2. Asistenčních služeb

  Dokud se nic nestane, není třeba si lámat hlavu s asistenčními službami. Proč se vyplatí je mít a platit za ně
  30 Kč / měs.? Ve chvíli, kdy se Vám motorka porouchá na cestě, oceníte, že pro Vás i motorku přijede asistenční služba. Oceníte, že Vám na místě opraví defekt pneumatiky. Po nehodě budete rádi, že Vám motorku zdarma odtáhnou domů nebo do servisu To vše za cenu jednoho piva měsíčně.

 3. Kvality a rychlosti plnění

  Babička říkávala: “Nedělej, co nechceš, aby ostatní dělali tobě.” Pokud Vaše pojišťovna někomu hradí škodu, může Vám to být jedno. Ale co až budete Vy ten, komu bude pojišťovna hradit rozbitou motorku? Jak budete reagovat na situaci, kdy budete čekat na proplacení škody 3 měsíce?

 4. Komunikace s pojišťovnou

  Další věc, na kterou při sjednání často zapomínáme. Stačí mi jednou zavolat a je vše zařízeno? Nebo strávím na telefonu několik hodin, než mě přepojí přes všechny oddělení až na to správné? Budu muset dokládat osobně 10 různých dokumentů nebo mi stačí vyplnit 10 políček na internetu? Ukážeme Vám, co umí (resp. neumí) která pojišťovna.

 5. Finální ceny pojištění

  Honit se za nejnižší cenou je jako snažit se co nejrychleji projet nepřehlednou zatáčku. Pokud se nic nestane, je to super. Pokud ano, je to prů..švih. My, ProBikery, si rizika dobře uvědomujeme. Samozřejmě umíme skvělé ceny. Vždy je ale na prvním místě kvalita a spolehlivost krytí!

Asistenční služby

K čemu mi budou asistenční služby k povinnému ručení na motorku? A vyplatí se mi je vůbec sjednávat? Jak je v běžných situacích využiji? Při výběru povinného ručení buďte obezřetní. Pojišťovny na svých webech, i jinde na srovnavačích cen, na motorkáře často zapomínají. Pokud tedy zrovna nestudujete 30 stránkové pojistné podmínky, nedozvíte se, že k povinnému ručení možná žádné asistenční služby nemáte. V případě nehody si pak hradíte vše sami - z vlastní kapsy! Co by se Vám například mohlo hodit?

 • Dovoz paliva na území ČR i do zahraničí
 • Odtah nabourané nebo poškozené motorky kamkoliv po ČR
 • Odvoz jezdce i jeho zavazadel domů
 • Ubytování v hotelu pro 2 osoby v hodnotě 2.000 Kč / osoba / noc
 • Telefonické tlumočení (při jednání se záchrannou službou / policií atd.)

Co když někdo nabourá Vás?

Přímá likvidace

Víte, že na peníze za opravu můžete čekat až tři měsíce?

Nespoléhejte na to, že Vám viníkova pojišťovna zaplatí škodu v plné výši.

Díky přípojištění přímé likvidace Vám bude škoda na motorce proplacena bez čekání a to přímo od Vaší vlastní pojišťovny. Ta Vám totiž opravu zaplatí na vlastní náklady a Vy přitom nepotřebujete ani vyjádření od viníkovy pojišťovny! Celou škodu pak vymáhá právě od pojišťovny viníka, zatím co Vy už zase jezdíte na opravené motorce.

Havarijní pojištění

Je málo takových, kterým motorka leží netknutá v garáži - pro vetšinu z nás jde o srdcovou záležitost. Není tedy divu, že každý škrábanec na kapotě skousáváme ještě pěkne dlouho.

A protože to v ProBikery víme, mužete si s námi nyní svou motorku pojistit.

Sami si vyberte spoluúčast, limity a variantu pojištení, která Vám bude nejvíce vyhovovat. Stačí napsat na poptavky@probikery.cz a zažádat si o nabídku na míru!

Havarijní pojištění ProBikery se momentálně vztahuje na nehody na pozemních komunikacích, do budoucna však plánujeme rozšířit havarijní pojištění i na okruhy.

Váš prohlížeč je zastaralí!

Pokud chcete tuto stránku zobrazit, aktualizujte svůj prohlížeč. Aktualizovat můj prohlížeč