Úrazové pojištění ProBikery

Nebaví Vás probírat se všemi těmi “extra výhodnými nabídkami” v oblasti pojištění,
ale přitom víte, že kdo má rád rychlá kola, musí být připraven na rizika?

V tom případě jsme tu pro Vás!
Téměř rok jsme jednali s představiteli českých pojišťoven, studovali jejich podmínky i omezení a přečetli všechny poznámky pod čarou. Nyní přicházíme s unikátním produktem ProBikery, vytvořeným speciálně pro potřeby motorkářů.

Základem jsou 3 hlavní body:

 • 1. Unikátní kombinace rizik
 • 2. Moto dotazník
 • 3. Servis ProBikery

VARIANTA 1 - Sváteční jezdec
Varianta pro motorkáře, který vyjíždí na cesty jednou za čas. Je si ale vědom, že stát se může cokoliv.

Cena: 899 Kč / měs.
VARIANTA 2 - Pohodář
Varianta pro motorkáře, který je obezřetný, předvídá reakce řidičů, ale přesto rád zatáhne za plyn. Chce mít jistotu, že je v případě pádu z motorky dobře zajištěn.

Cena: 1 123 Kč / měs.
VARIANTA 3 - Expert
Varianta pro motorkáře, který jezdí na plný plyn a zkouší své limity. Na motorce sedí dříve než roztaje poslední sníh, a proto chce kvůli vyššímu riziku to nejlepší zajištění.

Cena: 1 490 Kč / měs.

Ceny platí pro rizikovou skupinu 1

1. Unikátní kombinace rizik

Ať už Vás v případě nehody potká jakákoliv zdravotní komplikace, s ProBikery máte odškodnění vždy jisté. V případě úrazu se navíc všechny částky sčítají. A které to jsou?

Příklad využití úrazového pojištění:

Při pádu z motorky si jezdec zlomí ruku v předloktí a rozdrtí si 2 kůstky v zápěstí. V případě, že má sjednanou službu ProBikery, dostane odškodnění v součtu za trvalé následky úrazu + úrazové pojištění (součet obou variant) + pracovní neschopnost + případnou hospitalizaci. Zatímco se jezdec léčí, ProBikery za něj vyřeší všechnu otravnou administrativu a komunikaci s pojišťovnou!

Jak vypadá vaše pojištění?

0
2 500 000
0
2 500 000
0
1 500
0
1 500
0
2 500 000
0
2 500 000
OSOBNÍ ÚDAJE:
 

Příběh Šimona

V pátek po práci mě kamarádi přemluvili, ať se s nimi jedu projet. Přestože jsem byl na to odpoledne domluvený s kolegou do posilovny, neodolal jsem. Kámoši zvolili trasu, kterou jsem neznal — a protože jsem jel pomaleji než ostatní, za chvíli se mi ztratili z dohledu. Přidal jsem plyn, jenže mě v další zatáčce oslnilo slunce a já přehlédl černé auto jedoucí v protisměru.

Čelní srážka. Pamatuji si téměř vše, ale rychlost 90km/hod se na mně přece jen podepsala: nehodu jsem odnesl otevřenou tříštivou zlomeninou stehna a levého předloktí s přerušenou tepnou.

Pojištění jsem samozřejmě žádné neměl — peníze jsem raději investoval do motorky, ze které je teď stejně jen hromada šrotu. Musím ale přiznat, že jsem po této zkušenosti svůj postoj přehodnotil a pojištění si zařídil. Od té doby už v tom nejedu sám. Jedu s ProBikery!

2. Moto dotazník

Před sjednáním služeb od ProBikery je potřeba vyplnit speciální motorkářský dotazník. Tímto krokem v budoucnu předejdeme případným problémům, které mohou nastat při vyřizování pojistných událostí. V něm nám poskytnete informace jako:

 • Jak dlouho jezdíte?
 • Na jaké motorce?
 • Účastníte se závodů nebo soutěží?
 • Jezdíte trénovat na okruhy atd?

2. Moto dotazník

Před sjednáním služeb od ProBikery je potřeba vyplnit speciální motorkářský dotazník. Tímto krokem v budoucnu předejdeme případným problémům, které mohou nastat při vyřizování pojistných událostí.
V něm nám poskytnete informace jako:

 • Jak dlouho jezdíte?
 • Na jaké motorce?
 • Účastníte se závodů nebo soutěží?
 • Jezdíte trénovat na okruhy atd?

3. Servis probikery

Vyplňovat nudné formuláře? Volat na infolinky? Dojíždět na daleké pobočky? Koho by to bavilo!
S ProBikery Vám naštěstí všechny tyto starosti odpadají — vše zařídíme za Vás.

Jediné, co budete potřebovat, je naše telefonní číslo.

+420 724 514 961

Váš prohlížeč je zastaralí!

Pokud chcete tuto stránku zobrazit, aktualizujte svůj prohlížeč. Aktualizovat můj prohlížeč